Fanklub - O nas

Autor: A-98 Nate
2011-07-25 17:53:20
[Wersja testowa, jak na razie nie należy jej brać na poważnie]

Stacja CenterpointCenterpoint - Jedna z największych i najpotężniejszych stacji kosmicznych jakie powstały w przestrzeni kosmicznej, Pełniła funkcję swego rodzaju "holownika planetarnego " mogącego przesuwać całe planety, dzięki tej stacji powstał układ Koreliański w znanej nam postaci. W samym środku stacji znajdowała się Ogniokula, czyli sztuczne słońce, reaktor dostarczający energii stacji i miastu Jaskiniowo które zostało założone wewnątrz stacji. Centerpoint był także wyposażony w broń energetyczną o nazwie Gwiazdogrom która będąc w stanie wysłać wiązkę energii repulsorowej o tak dużej mocy, że mogła wywołać reakcję łańcuchową wewnątrz słońca i doprowadzić do wybuchu supernowej.


Fanklub Gwiezdnych Wojen "Centerpoint" - Mieszanina rożnych osób, charakterów oraz wieku, których łączy jedna wspólna pasja do kosmicznego uniwersum. Członkowie tej drobnej i nie pozornej organizacji gromadzą się tłumnie raz w miesiącu by; porozmawiać, pograć, zastanowić się nad sensem życia, zaspoilerować sobie wszystko, dyskutować o ogólnej tak zwanej "fantastyce", pogłębić swoją wiedzą o Star Wars -ach, a więc wszystko sobie przedyskutować i przeanalizować,a czasem iść na piwo, albo zorganizować jakąś Gwiezdno wojenną imprezę. Każdy z członków nieprzymuszenie poświęca swój czas oraz pieniądze na rozwój całej organizacji dla dobra wszystkich i dalszemu promowaniu Gwiezdnych Wojen i przyświecających im ideom.

Logo

LOGOWANIE
Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto
Przypomnij hasło
INDEX
CENTERPOINT
ANKIETA

Czy cieszysz się, że Disney przejął prawa do Star Wars?

Tak
Nie
Nie mam zdania

NA FORUM...
FACEBOOK

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24