Relacje - I Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2011-08-28 21:57:19
Nasze pierwsze "oficjalne" spotkanie odbyło się 6 sierpnia 2011 roku. Pierwszy raz dostaliśmy do rąk własny lokal, za co należy podziękować Służewskiemu Domowi Kultury. Zgodnie z ustaleniami o 16:00 znakomita większość zainteresowanych była na miejscu i mogliśmy zacząć.

Po krótkim przywitaniu i poruszeniu spraw natury organizacyjnej nadszedł czas na pierwszy punkt programu, czyli prezentację poświęconą historii Sithów, którą przygotował Alkern. Przejście przez całą oś czasu Gwiezdnych wojen zajęło około półtorej godziny, ale zdecydowanie nie był to czas zmarnowany - władcy Ciemnej Strony skrywają wiele ciekawych tajemnic. Następnie nadeszła pora na zmuszenie do aktywności większej ilości osób, za sprawą poruszenia kilku ważkich tematów dotyczących Gwiezdnych wojen. Czas mijał szybko, więc aby zdążyć przed końcem spotkania, na stole pojawiła się gra Star Wars Monopoly. Ponieważ gra była bardzo wciągająca, w mgnieniu oka zrobiło się późno i musieliśmy zacząć się zbierać. Zrobienie grupowego zdjęcia zwieńczyło I Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint".

Lista uczestników: Eithne, Lorna, Kueller, A-98, Christian, Alkern, Johan, cheater194, WoJTaS, Kurt, TheMichal (jeśli kogoś pominąłem, proszę pisać na forum. Ale sądzę, że wszyscy są :-))

Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w naszym profilu na Facebooku.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24