Relacje - II Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2011-09-14 16:52:04
3 września 2011 o godzinie 16:00 odbyło się drugiego spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem po raz kolejny był Służewski Dom Kultury.

Po krótkich oczekiwaniach na ewentualnych spóźnialskich rozpoczęliśmy zaplanowane punkty programu od krótkiego przedstawienia najświeższych doniesień ze świata Gwiezdnych Wojen, które przygotowałem ja, czyli TheMichal. Gdy wszyscy byli już dobrze poinformowani "co i jak" zaprezentowany został projekt logo Centerpoint, który spotkał się z powszechną aprobatą, dzięki czemu w niedalekiej przyszłości powinien zagościć na wszystkim co związane z naszym fanklubem. Następnie rozpoczęły się rozmowy o Star Wars (Co jedzą Tauntany ? :-) ) i innych zbliżonych tematach, a następnie część uczestników rozegrała pokazowe bitwy w SW: Miniatures. Na sam koniec Christian przedstawił zasady gry RPG, która w przyszłości powinna rozpocząć wśród uczestników.

Lista uczestników: Eithne, Kueller, A-98, Christian, Alkern, Johan, cheater194, WoJTaS, Kurt, frakom, Mikaj TheMichal (+ 3 osoby, których nicków nie znam)

Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w naszym profilu na Facebooku.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24