Relacje - IV Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2011-10-19 15:49:26
16 października 2011 o godzinie 16:00 odbyło się czwarte spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem był Służewski Dom Kultury.

Pod względem frekwencji na ostatnim spotkaniu padł kolejny rekord, ponieważ na nim aż dziewiętnastu fanów, w tym osoby nowe i te, które od pewnego czasu nie zaglądały na nasze spotkania.
Na samym początku przedstawiłem (ja - TheMichal) aktualności z ostatnich kilku tygodni związane z Gwiezdnymi Wojnami. Nie obyło się bez narzekania na najnowsze odcinki The Clone Wars, które coraz bardziej schodzą na psy. Później rozpoczęła się mniej lub bardziej kontrolowana dyskusja na tematy poświęcone Star Wars. Z biegiem czasu uczestnicy podzielili się na trzy grupy: biorących udział w przygotowaniach do sesji RPG (były tworzone postacie), grających w Star Wars: Miniatures i pozostałych, którzy kontynuowali rozmowy, albo oglądali różne filmiki z Odległej Galaktyki.

Lista uczestników: Kueller, Johan, Christian, Mandor11, Szymon, Jasiek, Lorna, Czimpanza, Olej, Commander Cody, Nate, Alkern, Jinn, Cheater194, Maciej "Bushiken", Kurt, Yaaahaaaaa!!!, Ki Adi Mundi, TheMichal

Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w naszym profilu na Facebooku.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24