Relacje - V Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2011-11-30 10:09:40
20 listopada 2011 o godzinie 16:00 odbyło się piąte spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem był Służewski Dom Kultury.

Spotkanie odbyło się w niedziele, co dla części fanów okazało się przeszkodą, do pojawienia się. I chociaż frekwencja uległa lekkiemu obniżeniu osoby które przybyły na spotkanie nie mogły narzekać. Pojawiło się (najprawdopodobniej, bo w trakcie trwania spotkania osoby przychodziły i wychodziły) dwunastu fanów, w tym gruba ryba fandomu - Jedi Nadiru Radena :-)
Zgodnie z tradycją na początku wszyscy zebrani mogli wysłuchać aktualności ze świata Star Wars z ostatnich kilku tygodni (przygotowanych zgodnie z tradycją przeze mnie - TheMichala). Następnie również zgodnie z tradycją nastąpił czas na luźne rozmowy na tematy związane z Gwiezdnymi wojnami i nie tylko. Z biegiem czasu wyodrębniły się dwie grupy - jedna skupiła się na grze sabaka, możliwej dzięki uprzejmości Łódzkiego Fanklubu Star Wars, a druga na ustalaniu szczegółów przed startem gry RPG.

Lista uczestników: Kueller, Johan, Christian, Lorna, Frakom, Eithne, Nate, Alkern, Jinn, Cheater194, Bushiken, Ki Adi Mundi, Lord Lom, Jedi Nadiru Radena, TheMichal (jeśli ktoś został pominięty proszę o informację na forum)

Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w naszym profilu na Facebooku.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24