Relacje - VI Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2011-12-13 10:42:48
3 grudnia 2011 o godzinie 16:00 odbyło się szóste spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem był Służewski Dom Kultury.

Po dwóch spotkaniach organizowanych w niedzielę, fani ponownie mogli spotkać się w sobotę, co było dla wielu bardzo pozytywną wiadomością. Mimo to nastąpił lekki odpływ osób, ale frekwencja była wystarczająca aby porządnie porozmawiać o Gwiezdnych wojnach.
Na początku zgromadzeni mogli wysłuchać sprawozdania z tego, co działo się wokół Star Wars w ostatnich tygodniach (przygotowanych przeze mnie - TheMichala). Później nastąpiła dyskusja na tematy związane z funkcjonowaniem Fanklubu - pierwsze osoby wpisały się na listę członków, zostało również ostatecznie przegłosowane logo. Później nadszedł czas na luźne rozmowy na tematy związane z Gwiezdnymi wojnami i nie tylko. Nie zabrakło pojedynków w Star Wars: Miniatures.

Lista uczestników: Kueller, Christian, Lorna, Frakom, Eithne, Nate, Alkern, Commander Cody, Cheater194, Bushiken, Mandor11, TheMichal (jeśli ktoś został pominięty proszę o informację na forum)

Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w naszym profilu na Facebooku.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24