Relacje - X Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2012-03-06 16:47:10
25 lutego 2012 o godzinie 16:00 odbyło się dziesiąte spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem był Służewski Dom Kultury.

Było to pierwsze spotkanie po weekendach promocyjnych Mrocznego Widma 3D i można było na nim zobaczyć efekty naszych działań, ponieważ pojawiło się sporo nowych osób. Od początku atmosfera była luźna, dominowały rozmowy o Gwiezdnych wojnach i nie tylko. Po pewnym czasie głos zabrał jednak Kueller, aby przedstawić prezentację pod tytułem "Najtwardsi z najtwardszych - zapoznanie z Mandalorianami". Gdy dobiegła ona końca, uczestnicy spotkania podzieliły się na grupy, które zajęły się różnymi sprawami - niektórzy przeglądali gadżety z Gwiezdnych wojen, inni rozmawiali, a reszta zajęła się słuchaniem przebojów związanych (bardziej lub mniej) z Sagą Lucasa.

Lista uczestników: Lorna, Eithne, Bane, Nate, Bushiken, Kueller, Ki Adi Mundi, Commander Cody, Christian, TheMichal (nie dysponujemy pełną listą uczestników, osoby które były na spotkaniu a nie ma ich na liście - proszę o informację na forum)

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24