Relacje - XIII Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Wahacz
2012-05-14 17:00:55
28 kwietnia 2012 o godzinie 16:00 odbyło się trzynaste spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars "Centerpoint". Miejscem był Służewski Dom Kultury.

Po czterech tygodniach przerwy spragnieni Fani licznie stawili się w SDK. Tematem przewodnim spotkania miało być klejenie statków z Gwiezdnych wojen, wykonanych z kartonów. Niestety osoba odpowiedzialna za plany nie przyszła na spotkanie, dlatego plany spaliły na panewce i kolejna próba zostanie podjęta na najbliższym spotkaniu. Jak zawsze doszło do paru potyczek w Star Wars: Miniatures, a także miało miejsce wiele rozmów na tematy związane z Gwiezdnymi wojnami.

Lista uczestników: Lorna, Alina, Naboo, Eithne Bane, Nate, CLU, Ki-Adi, Bushiken, Kueller, Canderous, Kurt, Johan, mandor11 Commander Cody, Cheater194, TheMichal (nie dysponujemy pełną listą uczestników, osoby które były na spotkaniu a nie ma ich na liście - proszę o informację na forum)

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24