Relacje - XVI Spotkanie Warszawskich Fanów Star Wars

Autor: Kueller
2012-07-07 21:56:21
Relacja z wydarzeń na Intergalaktycznej Giełdzie "Centerpoint" w dniu 30.6.2012 r.:

W ten dość upalny dzień, zarząd Centerpoint spotkał się wyjątkowo wcześnie, by omówić założenia dotyczące dzisiejszej, oraz następnych sesji. Wymieniono tradycyjne podarki: różne materiały promocyjne, nośniki danych i tym podobne. Tradycyjnie również, odwiedzone zostało miejsce nowopowstającego budynku Centerpoint, na razie pozostającego w stanie surowym.
Na tym etapie członków była zaledwie garstka: TheMichal, Kueller, Cody i Imperator.

Gdy ta grupa dotarła na miejsce i zbliżała się godzina otwarcia sesji, przybyła większa liczba członków i interesantów, w tym: Lorna, Arya, Kurt, Bane, Piner i Adenn Tor, Egzar, a także znany wszystkim komik, Candereus.

Teraz Giełda mogła rozpocząć sesję. W ruch poszły niezwykłe i rzadkie towary. Handlowano wszystkim- niewolnikami, najemnikami do armii. Uwagę przyciągnął nawet żywy inwentarz, a konkretnie dwa Rankory, które jednak nie zmieniły właściciela, ze względu na dużą cenę.

Najpopularniejsze okazały się być ozdobne krążki z wizerunkami ikon Galaktyki. W trakcie jej trwania, do sesji dołączył Johan, ekscentryk wielbiący modele statków składane z kolorowych klocków, a także Christian i Eithne. O dziwo, tematem najczęściej podejmowanym przez uczestników sesji były Gwiezdne wojny. To dobrze, że nawet na sesjach podejmowane są tak poważne tematy...

Po oficjalnym zakończeniu sesji wszyscy rozeszli się bogatsi o nowe doświadczenia, a także o nowe towary.

Następne spotkanie:
Sprawdź termin na forum

Bastion

Star Wars Extreme

© 2011-2015 Warszawski Fanklub Star Wars Centerpoint. Wszelkie prawa zastrzeżone playstation 4 / ps4 / Top Gear sezon 22 / Autoblog24